Можливість вступу без ЗНО

Якщо Ви з будь-яких причин не склали ЗНО або набрали недостатню кількість балів для вступу, у Вас все-таки є можливість вступити до вищого навчального закладу.

Ви можете подати документи на навчання  до Польсько-Українського освітнього центру, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом

Українсько-польська програма з отримання вищої освіти без ЗНО

Між Варшавським університетом менеджменту в Варшаві (Польша) та МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення Польсько-Українського культурно-освітнього центру при МАУП. Центр функціонує на базі київського осередку Академії. Створення при МАУП Польсько-Українського освітнього центру  відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів  України щодо дистанційно-заочного навчання у Польші.

Ви можете подати документи на навчання у Польсько-Українському освітньому центрі, який відкрито при Міжрегіональній Академії управління персоналом, до відділу прийому абітурієнтів в Одеському інституті Міжрегіональної Академії управління персоналом.

Зарахування до Центру відбувається на базі атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди.

Після першого курсу студенти можуть продовжити навчання в Одеському інституті Міжрегіональній Академії управління персоналом.

Навчання ведеться за такими спеціальностями:

- Право;
- Менеджмент;
- Економіка;
- Психологія.


Абітурієнти мають надати наступні документи:

1.Дві ксерокопії  паспорту ;

2. Дві ксерокопії ідентифікаційного коду;

3. Дві нотаріально завірені копії документу про освіту з додатком до атестату чи диплому;

4. 6 фото 3х4 

5. Копія військового квитку або посвідчення про приписку.

Річна вартість навчання складається з оплати навчання в МАУП згідно обраній спеціальності + 300 євро.