Новости

Проведення установчих конференцій з навчальної практики

Проведення установчих конференцій з навчальної практики

02 Aug 2022

01 серпня 2022 року згідно графіку освітнього процесу в Одеському інституті МАУП були проведені установчі конференції з навчальної практики для студентів 3 курсу спеціальностей «Право», «Менеджмент», «Психологія»

Участь в Міжнародній науковій конференції

Участь в Міжнародній науковій конференції

01 Aug 2022

Доцент кафедри правових дисциплін Одеського інституту МАУП Олена Золотарьова взяла активну участь в Міжнародній науковій конференції "Роль юридичної науки у становленні нового світового порядку у воєнний і післявоєнний час", що відбулася дистанційно 29-30 липня 2022 року в м.Рига, Латвійська Республіка, ЄС

Презентація електронного варіанту Книги

Презентація електронного варіанту Книги "Ради молодих вчених України 2021"

29 Jul 2022

29 липня 2022 року викладачі і студенти Одеського інституту МАУП взяли участь у презентації електронного варіанту Книги "Ради молодих вчених України 2021", проведеної Головою РМВ МОН України та МАУП д.н.з держ.упр., професором Інною Семенець-Орловою

Участь у триденному тренінгу

Участь у триденному тренінгу "Академічна доброчесність як рушійна сила підвищення якості вищої освіти: кейси акредитаційної експертизи"

29 Jul 2022

К.е.н., старший викладач кафедри управління, фінансів та адміністрування Одеського інституту МАУП Тетяна ЛОЗОВА взяла участь у тренінгу, який відбувся в межах проєкту Erazmus+ за участі працівників НАЗЯВО

Участь в  психологічному практикумі-тренінгу 

Участь в  психологічному практикумі-тренінгу "Основи нейрографічного кризового малювання"

28 Jul 2022

З 13 по 28 липня 2022 р. фахівці з Арт-терапії Одеського інституту МАУП доктор філософських наук, доцент Алла Нерубасська і ст.викладач, доктор філософії в галузі психології МКА/МАУП Олена Бальбуза взяли участь в  психологічному практикумі-тренінгу, заснованому Придунайською філією та Хмельницьким інститутом МАУП.

Участь в онлайн-дискусії, приуроченої до Дня Української Державності

Участь в онлайн-дискусії, приуроченої до Дня Української Державності

28 Jul 2022

Викладачі та студенти Одеського інституту МАУП 28 липня 2022 року взяли участь в онлайн-дискусії, організованої ННІУЕБ МАУП до першого святкування Дня Української Державності. 

Участь у вебінарі під егідою МОН України

Участь у вебінарі під егідою МОН України

22 Jul 2022

22 липня 2022р. директор Одеського інституту МАУП Олена Каракасіді, заступник директора Ольга Рибак та доц.кафедри правових дисциплін Олена Золотарьова, зав.кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дсицплін д.ф.н.,доц. Алла Нерубасська, викл. Анастасія Кузнецова, к.т.н.,доц. кафедри управління, фінансів та адміністрування Сергій Крамський, к.е.н. Тетяна Лозова взяли участь у вебінарі під егідою МОН України "Використання освітніх онлайн-платформ для коледжів та університетів: Udemy". 

Участь в онлайн лекторії

Участь в онлайн лекторії "Наукові зустрічі"

22 Jul 2022

21 липня 2022р. доцент кафедри правових дисциплін Одеського інституту МАУП Олена Золотарьова взяла участь в онлайн лекторії "Наукові зустрічі", лекції, яка присвячена демонстрації образу сучасної України в умовах війни у зарубіжних ЗМІ, її баченню очима європейських журналістів та карикатуристів

Участь в тренінгу

Участь в тренінгу "Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених"

20 Jul 2022

19 липня 2022 року викладачі Одеського інституту МАУП взяли активну участь в тренінгу "Розвиток Soft Skills для реалізації потенціалу молодих вчених" в рамках проєкту "Реалізація потенціалу молодих вчених в інтеграції науки, освіти, бізнесу" 

Психологи Одеського інституту МАУП надають психологічну підтримку вимушеним переселенцям

Психологи Одеського інституту МАУП надають психологічну підтримку вимушеним переселенцям

20 Jul 2022

З метою підвищення кваліфікації в цьому напрямі д.філос.н., доцент, зав.кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Алла Нерубасська прослухала двомісячний курс освітньої програми "Програма підготовки фахівців з роботи з біженцями та переселенцями"

1 2 3 4 5 ...22