МАУП підбила підсумки 2020 року!

МАУП підбила підсумки 2020 року!

15 Jan 2021

У 2020 році внесок Міжрегіональної Академії управління персоналом в освітній процес України високо оцінено як професійною спільнотою, так і майбутніми студентами. МАУП очолив кілька авторитетних освітніх рейтингів, чим вчергове підтвердив свій статус найкращого приватного вишу України

•    ми – у ТОП-10 кращих приватних вишів за версією Освіта.ua.
•    ми – №1 серед приватних вишів у ТОП-100 навчальних закладів за кількістю заяв від абітурієнтів.
•    так само, ми – №1 серед приватних вишів у рейтингу «Scopus».
•    перші у 30-ці кращих приватних ВНЗ за версією Всеукраїнського Об'єднання організацій роботодавців в галузі вищої освіти.

З огляду на всеосяжність названих рейтингів, дане визнання для МАУП є великою перемогою, втім не єдиною.
Здавалося б, тотальний локдаун, а потім і ряд карантинних обмежень мали б позначитися на навчальному процесі та вступній кампанії 2020. МАУП встояв і перед цим випробуванням. Цього року українські абітурієнти могли обрати будь-який з десяти наших напрямів для дистанційного навчання на постійній основі.

Особливим же нашим досягненням 2020 стала опція «Вступ онлайн», що була впроваджена Академією з огляду на пандемію. Протягом 2020 року, а тепер і у 2021 році також українці матимуть змогу подати заявку на вступ онлайн, уникаючи при цьому зайвих масових скупчень. Варто вибрати лише цікаву спеціальність, визначитися з формою навчання та подати документи на бакалаврат чи магістратуру. 
Чудові підсумки. Впевнений погляд у наступний, 2021 рік.

Щирі вітання нашим студентам та абітурієнтам!

Відкривайте себе в МАУП та ставайте щороку тільки сильнішими та розумнішими!