Одеський інститут МАУП став співорганізатором ІІ Міжнародної науково-практичної конференції

Одеський інститут МАУП став співорганізатором ІІ Міжнародної науково-практичної конференції

18 Nov 2022

Одеський інститут МАУП став співорганізатором ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні проблеми реалізації адаптаційного потенціалу особистості в сучасних умовах життєдіяльності», яка проходить онлайн на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса у Вінниці. Співорганізатори конференції також - ЗВО з Польщі, Сербії, Литви, Міжнародний гуманітарний університет з Одеси та Одеський державний університет інтелектуальних технологій і зв'язку. 

З яскравим вітальним словом на пленарному засіданні конференції виступила директор Одеського інституту Олена Каракасіді, яка підкреслила важливість теми заходу в сучасним умовах і запросила колег на два Всеукраїнські тренінги, заплановані на 2023 рік. У пленарному засіданні виступили психологи - представники Одеського державного університету інтелектуальних технологій і зв'язку, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Розглянуто питання психологічної допомоги сім'ям з дітьми в умовах воєнного стану, психологічних захисних механізмів жителями прифронтової зони, формування у юнацтва мотивації до емоційної саморегуляції. 

Наша колега доктор філософських наук, доцент, зав.кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін Алла Нерубасська виступила з доповіддю "Параметричний аналіз системи комунікації особистості", що підготовлена у співавторстві з викладачем Одеського інституту МАУПА Анастасією Кузнецовою. Результати дослідження сприйнято з великою увагою. 

Підсумки роботи підвела доктор економічних наук, кандидат психологічних наук, професор, завідувачка кафедри психології ДНУ імені Василя Стуса Вікторія Оверчук, зазначивши, що в умовах страшної війни психологічна допомога українцям вкрай важлива.