Проведення конкурсу творчих робіт студентів на тему: "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності" до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру

Проведення конкурсу творчих робіт студентів на тему:

28 Sep 2021

В Одеському інституті МАУП за рекомендацією МОН України №1010-р від 14.07.2021р. «Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 80-ми роковинами трагедії Бабиного Яру»  з 16 по 28 вересня 2021р. відбувся Конкурс творчих робіт студентів на тему: "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності" до 80-х роковин трагедії Бабиного Яру.

У Конкурсі взяли участь 10 студентів 1-2 курсів, які представили 5 плакатів, 4 малюнки та 2 ЕСЕ. 

Конкурсна комісія підвела підсумки і визнала переможницею студентку 1 курсу Вікторію Маголу, яка подала на Конкурс вражаючий малюнок дитини з іграшкою, яка тримає маму за руку... Друге місце за 2 фото-плакати  про Бабин Яр і малюнок отримала студентка 1 курсу Аліна Паладе, третє місце - студентка 2 курсу Половинка Єлизавета за змістовне, глибоке ЕСЕ.

Організовано виставку робіт, щоб кожний міг відчути увесь жах трагедії 80-річної давнини.

28 вересня в урочистій обстановці директор Одеського інституту МАУП Олена Каракасіді нагородила учасників Конкурсу: переможці отримали цінні подарунки - рюкзаки з логотипом МАУП, а решта учасників - блокноти і ручки. 

Важкий урок толерантності ці студенти пронесуть крізь усе життя.