Проведення круглого столу

Проведення круглого столу

22 Sep 2021

В Одеському інституті відбувся круглий стіл до 150-річчя з Дня народження української оперної співачки Соломії Крушельницької "Соломія Крушельницька - зірка української культури".

К.і.н. Сергій Боган розповів про історичні постаті української культури як важливий елемент підвищення іміджу держави, серед яких велика постать Соломії. Члени Клубів "Феміда" та "Психолог" виступили з доповідями про дитинство і навчання майбутньої зірки, про її славу на оперній сцені, драматичний період її життя в Радянській Україні, про  пам'ять про співачку в Україні сьогодні. З великою зацікавленістю студенти та викладачі слухали доповідачів. Після виступів учасники круглого столу прослухали записи початку ХХ століття - арію Чіо-Чіо-сан з опери "Мадам Баттерфляй" Джакомо Пуччіні та українську народну пісню "Ой, летіли білі гуси" у виконанні Соломії Крушельницької.

Студенти були у захваті. Це першій захід з Плану культурно-виховної роботи та патріотичного виховання Одеського інституту на поточний навчальний рік.