Проведення підсумкового засідання гуртка "Юний криміналіст"

Проведення підсумкового засідання гуртка

05 May 2022

5 травня 2022 року в Одеському інституті МАУП кафедрою правових дисциплін організовано підсумкове засідання наукового гуртка «Юний криміналіст», який створили для додаткового вивчення освітнього компонента «Криміналістика».

Учасниками засідання були обговорені підсумки роботи Гуртка, обмін враженнями та розглянуті виконані студентами індивідуальні практичні завдання за темами «Криміналістична фотографія» та «Криміналістична трасологія».

Керівник гуртка, ст.викладач кафедри правових дисциплін Роман Олександрович Асєєв наголосив, що необхідність глибокого дослідження основних теоретичних та практичних проблем криміналістки полягає в тому, що на сучасному етапі розвитку боротьби зі злочинністю організація діяльності правоохоронних органів потребує застосування перспективніших методів провадження розслідування. Останнім часом в Україні приділяється особлива увага вдосконаленню діяльності правоохоронних органів та зміцненню науково-технічної бази протидії злочинності взагалі, і організованій зокрема. Сучасний рівень науки криміналістики і науково-технічний потенціал природничих і технічних наук дозволяє органам прокуратури, внутрішніх справ, служби безпеки та суду попереджувати, припиняти і розслідувати дуже складні злочини, тим самим сприяючи розв’язанню одного із головних завдань – зміцнення законності та правового порядку в Україні.

Наприкінці засідання гуртка «Юний криміналіст» було визначено найбільш мотивованого та допитливого студента, якому вручили подарунок «Настільна книга слідчого». Поглиблене вивчення сприяє підвищенню рівня професійної компетенції майбутніх фахівців в галузі права та сприяє дієвій навчальній мотивації.