Проведення профінформаційного заходу

Проведення профінформаційного заходу

26 Sep 2020

В рамках дії Концепції державної системи професійної орієнтації населення та тижня профорієнтації "Сприяння побудови та розвитку кар’єри", фахівцями відділу активної підтримки безробітних центру зайнятості Суворовського району міста Одеса був проведений профінформаційний груповий захід для студентської молоді Одеського інституту Міжрегіональної  Академії управління персоналом.
Студентам розповіли про послуги Державної служби зайнятості, порядок звернення громадян в умовах адаптивного карантину, методів роботи спеціалістів, усіх її напрямків діяльності.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Ксенжук Анастасія Геннадіївна надала інформацію про сайт служби зайнятості www.ode.dcz.gov.ua, інформацію, яку вони можуть отримати про можливість проходження  учнями онлайн тестування на сайті ДСЗ та на професійній платформі «My profecion.com». 

Фахівці ознайомили студентів зі станом ринку праці, затребуваністю у спеціалістах роботодавцями,  котрих  може зацікавити працевлаштування випускників ВУЗу, середня заробітна плата і т.п., акцентували, що незважаючи на довгий трудовий шлях, який очікує випускників, вони завжди можуть розраховувати на допомогу служби зайнятості та її фахівців.    
 В ході зустрічі діти ставили запитання, що їх зацікавили, активно співпрацювали як із фахівцями, так і один із одним. Організація подібних заходів завжди викликає зацікавленість серед студентської молоді.