Проведення щорічної ХІІ Студентської наукової конференції

Проведення щорічної ХІІ Студентської наукової конференції

11 Dec 2020

Учасники конференції привітали з іменинами  директора Інституту Олену Каракасіді, побажали їй здоров'я, щастя та успіхів.

Також вітали Клуб "Феміда" з 15-річчям. Заступник Голови СНТ Маргарита Махоніна доповіла про роль світових інституцій у впровадженні сталого розвитку, Голова Клубу М:АНГО Андрій Петров розкрив екологічні та економічні аспекти не перевищення планетарних меж у глобальному і національному контексті. Голова клубу Психолог Вікторія Дьячук охарактеризувала проблеми сталого розвитку України. 

Після обговорення доповідей студенти відзвітували про результати благодійних акцій, підвели підсумки студентської наукової роботи за 2020 рік. Відбулося традиційне нагородження Призами Мудрості кращого члена наукового Клуба за підсумками року. Потім пройшло жеребкування позицій pro et contra на 13 щорічні Дебати Клубів, що відбудуться в лютому 2021 року, і в період локдауну Клуби готуватимуть свої команди згідно з обраною позицією. 

Захід відбувся в Інституті для представників Клубів з карантинними обмеженнями і одночасно - в Zoom для зацікавлених осіб.