Проведення відкритої лекції на тему: "Економічні наслідки війни для України та світової економіки"

Проведення відкритої лекції на тему:

04 May 2022

Сьогодні в Одеському інституті МАУП відбулася відкрита лекція на тему: «Економічні наслідки війни для України та світової економіки", яку провела зав.кафедри управління, фінансів та адміністрування, к.е.н,доц. Кузнєцова О.В. для студентів другого курсу спеціальності "Економіка" та "Менеджмент". 

На лекції розглядався запланований Державний бюджет України на 2022р. та зміни до нього на сьогоднішній день. Також на презентації розглянули висновки від Міністерства фінансів України та Світового банку, про те, що негативні  наслідки війни будуть колосальними. На 10 областей, де йдуть бойові дії, припадає половина ВВП. Багато логістичних ланцюжків повністю розірвані, багато підприємств знищено фізично, деякі не можуть працювати в режимі війни, багато працівників просто виїхали. За даними Міністерства економіки України - втрати становитимуть від третини до половини ВВП. За іншою оцінкою, йдеться про $500 млрд. Точно можна буде порахувати лише після війни. Є також і величезні економічні проблеми, які відчуватимуться далеко за межами України. Але найбільша наша втрата - це людські життя!

Студенти активно дискутували, що вказує на актуальність порушеної теми, навчально-пізнавальний характер та практичну ефективність заходу.