Щорічна XIII Студентська наукова конференція "Децентралізація влади в Україні очима молоді. Підсумки календарного року в діяльності Клубів СНТ"

Щорічна XIII Студентська наукова конференція

13 Dec 2021

Сьогодні в Одеському інституті МАУП відбулася щорічна XIII Студентська наукова конференція "Децентралізація влади в Україні очима молоді. Підсумки календарного року в діяльності Клубів СНТ". 

Відкрив конференцію Голова СНТ магістрант Арсеній Гаврилюк доповіддю про День прав людини  (10 грудня). Правові основи децентралізації влади освітила Голова Клубу «ФЕМІДА» Карина Александрова, фінансово-економічні аспекти децентралізації розкрив Голова Клубу «М:АНГО» Андрій Петров. Заступник Голови Клубу «ПСИХОЛОГ» Віолетта Шепелєва зробила яскраву презентацію на тему: «Ціннісний компонент концепта "влада"». Член Клубу «ФЕМІДА» Світлана Дільна доповіла про підсумки  благодійних акцій Клубу. 

Після виступів відбулося традиційне нагородження Призами Мудрості кращого члена кожного Клубу і жеребкування позицій pro et contra на чергові Дебати Клубів «ФЕМІДА» і «М:АНГО» на лютий 2022 року. 

На завершення конференції вчений секретар Олена Золотарьова розповіла про значення студентської наукової роботи та вимоги керівництва Академії до досягнень студентів, які претендують на диплом з відзнакою. 

Конференція пройшла цікаво і активно, студенти привітали найстаріший Клуб інституту «ФЕМІДА» з 16-ю річницею з моменту створення.