Проведення щорічної XVII Міжнародної науково-практичної конференції

Проведення щорічної XVII Міжнародної науково-практичної конференції

23 Nov 2021

В Одеському інституті 19 листопада пройшла щорічна XVII Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми сучасного управління в соціально-економічних, гуманітарних та технічних системах" у дистанційному  форматі.

В пленарному засіданні та секціях взяли участь 63 особи,  з них 38 виступили. Вітальним словом директор Одеського інституту к.н.з держ.упр.Олена Каракасіді відкрила конференцію. У пленарному засіданні головну доповідь зробив д.е.н., професор, заступник директора Іниституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України Олександр Лайко, проаналізувавши виклики і перспективи розвитку регіональної економіки в умовах реформ. К.філос.н., доцент Алла Нерубасська розповіла про віртуальну реальність в сучасному світі. Цікаву дискусію викликав виступ Ірини Манойленко, магістрантки спец.Право заочної форми навчання, ст.лейтенанта, в.о.нач.відділення експертного забезпечення Південного регіонального управління ДПС України, про проблеми гендерної рівності. Студент 2 курсу ОНАЗ імені О.Попова Білаль Джейхан (Туреччина) проаналізував розвиток відносин Туреччини і України.

В секціях конференції взяли участь іноземні фахівці зі Швеції і США, 6 докторів наук, кандидати наук з різних галузей знань, науковці Інституту проблем ринку, працівники закладів освіти, практики, магістранти та студенти. 

За матеріалами щорічної XVII Міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми сучасного управління в соціально-економічних, гуманітарних та технічних системах" видано Збірник наукових праць, а всі участники отримали Сертифікати.