Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

Участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства»

26 Nov 2021

25 листопада 2021 р. студенти Одеського інституту МАУП на чолі з Головою Студентського наукового товариства, магістрантом 2-го курсу спеціальності «Право» Арсенієм Гаврилюком взяли участь у Всеукраїнській акції «16 днів проти насильства», офіційний старт якої відбувся на Думській площі Одеси.

У відкритті акції взяли участь: народна депутатка України Юлія Діденко, директорка Департаменту праці та соціальної політики Одеської міської ради Олена Китайська, представниця Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Людмила Акімова, представники суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству в Одесі, Національної поліції та громадських об’єднань.

Одночасно на площі було встановлено помаранчевий банер, на якому кожен бажаючий мав змогу написати свої меседжі проти домашнього насильства, побажання постраждалим і заклики щодо викорінення цієї проблеми.
Акція закінчилась флешмобом «Одеса - місто, вільне від насильства».

З метою привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків, у 2001 році до акції «16 днів проти насильства» також приєдналася Україна.