Участь в Міжнародному науково-педагогічному онлайн-семінарі на базі Вищої Школи Агробізнесу в м.Ломжі (Польща)

Участь в Міжнародному науково-педагогічному онлайн-семінарі на базі Вищої Школи Агробізнесу в м.Ломжі (Польща)

24 Jun 2022

Викладачі Одеського інституту МАУП к.ю.н., Людмила Перова, к.ю.н., Андрій Пєров, доцент кафедри Олена Золотарьова, к.т.н., доцент Сергій Крамський взяли участь в Міжнародному науково-педагогічному онлайн-семінарі на тему "Міжнародна освітня співпраця як приклад розвитку професійної майстерності" на базі Вищої Школи Агробізнесу в м.Ломжі (Польща), цей ЗВО наразі перейменовують  в "Міжнародну Академію прикладних наук". 

Семінар відкрив декан, професор Анджей Борусевич, модератором і  перекладачем стала українка, що працює в Школі Агробізнесу, Зоя Жарлович. Виступили представники цього польського ЗВО Пауліна Жадурська та Наталя Злотковська з інформацією про освітній процес, залучення українських студентів, практику та види стипендій, побажали Україні перемоги, миру і швидкого вступу до Євросоюзу. К.е.н., доцент Житомирського медінституту Олена Дмитрук презентувала цікаву доповідь про навчальний менеджмент, наголосивши, що сучасний педагог поєднує дидактику і управління, що необхідно перетворити традиційний освітній процес в інтерактивний. Вона повідомила, що, за підсумками опитування, 67% викладачів не мали уяви про методи і задачі навчального менеджменту, але сьогодні потрібно реалізовувати освітній менеджмент, педагогічний, навчальний менеджмент і самоменеджмент викладача. Доцент Подільського державного університету Людмила Вільчинська розповіла про розвиток в освіті цифрових технологій, викладач Броварської ЗОШ імені Василя Стуса Ірина Ковальковська проаналізувала окремі аспекти "Нової української школи". К.психол.н., доцент Волинського медінституту Христина Хворост презентувала інформацію про програми міжнародної співпраці, що реалізує заклад освіти, та показала відео з подякою її інституту Вищій Школі Агробізнесу. 

Учасники з українських вишів, зокрема з окупованого Херсону, тепло подякували польським колегам за значну допомогу українцям під час війни, за співпрацю з українськими вишами та за організацію чудового семінару. Не обійшлося без сліз... 

Кожний учасник отримає Сертифікат про підвищення кваліфікації тривалістю 0,2 кредити ЄКТС. Домовились про наступну співпрацю ЗВО України з Вищою Школою Агробізнесу - Міжнародною Академією прикладних наук.