Завершення Тижня здорового способу життя, приуроченого до Всесвітнього дня психічного здоров’я (10 жовтня)

Завершення Тижня здорового способу життя, приуроченого до Всесвітнього дня психічного здоров’я (10 жовтня)

09 Oct 2020

Завершуючи Тиждень здорового способу життя, приурочений до Всесвітнього дня психічного здоров’я (10 жовтня)  в Одеському інституті МАУП відбулись відкриті майстер-класи за методами сенсорної інтеграційної терапії. 

Під час сенсорної інтеграційної терапії нервова система людини отримує інформацію від рецепторів всіх відчуттів, що у свою чергу сприятливо впливає на психічний стан людини. На майстер-класах студенти ознайомились з такими матеріалами, як: синельна проволока, орбізи, малювання на світовому планшеті. 

Світловий планшет, - це універсальний розвиваючий простір, який стимулює творчі та інтелектуальні здібності дітей і дорослих, розвиває уяву, позитивно впливає на емоційну сферу та психічне здоров’я взагалі. 

Час промайнув непомітно, пізнавально і рухливо з масою позитивних емоцій. 

Також студентами 1 курсу було  проведено практичну роботу з використання власних ресурсів, які допомагають впоратись зі стресом під час карантину. 

А на  семінарському занятті з дисципліни  "Практикум із загальної психології" за темою "Проективні методики для підліткового віку" студентів-психологів було ознайомлено з проективними методиками із елементами арт-терапії.