Безпечний День відкритих дверей в МАУП: вступайте онлайн без ЗНО на спільну з європейським вузом програму та отримуйте знижку на навчання!

Дорогі друзі, ми запрошуємо вас на День відкритих дверей!!!

Наша з вами зустріч відбудеться вже 25 лютого!

Зовсім скоро ви матимете можливість відвідати омріяний ВИШ, визначитися з формою навчання та спеціальністю, а також отримати знижку в 20% на сучасну європейську освіту!

На Дні відкритих дверей ви матимете змогу ознайомитися з матеріально-технічною та науково-методичною базою ВНЗ, поспілкуватися зі співробітникам Одеського інституту МАУП, а також обрати свій шлях професійної кар'єри. Навчання у нас дає вам можливість опанувати сучасні професії, що допоможе вам в майбутьному затребуваним і високооплачуваним фахівцем та побудувати успішну кар'єру.

Також хочемо зауважити, що у нас існують такі зручні форми навчання, як заочна та дистанційна, тобто за необхідності ви можете поєднувати навчання із роботою.

І головне – у вас є чудова можливість отримати вищу освіту без сертифікату ЗНО, вступивши на спільні Польсько-українські програми навчання (подвійного диплому). Можливий вступ онлайн! Детальніше про програми читайте на сайті http://bezzno.maup.com.ua/.

Зареєструвавшись на нашому сайті http://od.maup.com.ua/, ви автоматично отримаєте знижку 20% на навчання! Використайте свій унікальний шанс, відвідавши День відкритих дверей в Одеському інституті МАУП!    

Чекаємо на вас!

Також раді повідомити, що відтепер у вас є можливість вступити до Академії онлайн!

Будь ласка, при виникненні будь-яких складнощів або запитань, звертайтеся до відбіркової комісії Одеського інституту МАУП. Ми надамо Вам необхідну допомогу та консультації.

Телефон відбіркової комісії: 
(068) 896-96-48 (Viber, WhatsApp)

(048) 700-83-06

Відкрийте себе в МАУП!!!