Круглий стіл на тему: "Благодійна діяльність українського народу: історія та сучасність"

Круглий стіл на тему:

07 Sep 2022

7 вересня 2022р. до Міжнародного дня благодійності в Одеському інституті МАУП відбувся круглий стіл на тему: "Благодійна діяльність українського народу: історія та сучасність".

Захід відкрила доктор філософських наук, доцент Алла Нерубасська розмовою про важливість проблеми благодійності у сучасному суспільстві. З цікавою доповіддю про благодійну діяльність часів Київської держави виступила к.і.н.,доцент, професор МКА Лариса Домбровська. Хвилю емоцій викликав документальний фільм, підготовлений практичним психологом к.псих.н., доцентом Тетяною Рєпновою разом з колегами, про агресію проти України, страшні наслідки війни і фінансову та гуманітарну допомогу світу. 

Члени Студентського науково-правового Клубу ФЕМІДА Наталя Воронко та Маргарита Жук розповіли про правові основи благодійної діяльності в Україні та благодійність українців під час війни. Психологічні аспекти готовності українців допомагати проаналізувала член Клубу ПСИХОЛОГ Тетяна Кірєєва. Заступник Голови Студентського наукового товариства Віолетта Шепелєва  зробила презентацію на тему: "Фактор впевненості в собі та благодійна діяльність під час війни". 

Відбулася активна дискусія, учасники звернули увагу на те, що наразі 65% українців беруть участь у благодійності, розміри донатів на ЗСУ і нашу Перемогу зросли за рік в 9 разів. Російська агресія згуртувала світ навколо України, а ми, надаючи підтримку один одному, після Перемоги маємо будувати світле майбутнє України.

На завершення круглого столу завідувач кафедри правових дисциплін к.ю.н., доцент, професор МКА Віктор Пьохов зачитав власного вірша про любов до життя, а директор Інституту к.н.з держ.упр., доцент, проф. МКА Олена Каракасіді підвела підсумки, подякувавши учасникам за змістовні доповіді і побажавши всім переможного миру.