Посвячення першокурсників у студенти

Посвячення першокурсників у студенти

12 Sep 2022

Сьогодні в Одеському інституті МАУП відбулося посвячення першокурсників у студенти. 

Голова Студентської ради Діана Лукашова та студент-магістрант спеціальності «Право» Ігор Кучурян-Шкодовський урочисто передали першокурсникам символічний «Студентський квиток» та відзначили, що відсьогодні вони стали частинкою великої дружньої МАУП-овської родини, щоб гордо нести звання студента Одеського інституту МАУП!

Із вітальним словом до першокурсників, батьків та гостей звернулась директор Одеського інституту МАУП Олена Каракасіді, яка привітала з вступом на першу сходинку отримання вищої освіти та побажала цікавого та насиченого студентського життя у нашій вільній та незалежній Україні. 
З найкращими побажаннями незабутніх студентських років звернувся до першокурсників керівник відділу психологічного забезпечення  управління  кадрового забезпечення  ГУНП в Одеській  області, підполковник поліції, к. п. н., Голова екзаменаційної комісії зі спеціальності «Психологія» Андрій Костюк.

Головним сюрпризом для першокурсників стали подарунки від Президента Міжрегіональної Академії управління персоналом Ростислава Щокіна у вигляді рюкзаків з емблемою МАУП та книгою засновника та Голови Наглядової ради МАУП Георгія Щокіна.

Тож в щасливу дорогу, першокурсники. Сподіваємося, навчальний рік буде плідним, творчим та сповненим нових досягнень та відкриттів. Дякуємо захисникам України, що ми маємо можливість навчатися у рідних стінах інституту.

Слава нашим воїнам! Слава Україні! Віримо у нашу перемогу!

Впевнені, що наступний рік зустрінемо у мирній Україні!