Урочисте посвячення першокурсників в студенти

Урочисте посвячення першокурсників  в студенти

02 Sep 2021

В перший день осені, в День Знань в Одеському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбулося урочисте посвячення першокурсників у студенти. Посвята у першокурсники є по-справжньому хвилюючою подією для майбутніх студентів. Адже, здається, ще вчора ти був безтурботним учнем, а від сьогодні став частинкою великої дружньої МАУП-овської родини та гордо нестимеш звання студента Одеського інституту МАУП!

Із вітальним словом до першокурсників, батьків та рідних звернулась заст.директора ОІ МАУП Ольга Рибак, яка привітала із вступом до Одеського інституту МАУП та побажала цікавого та насиченого студентського життя.

Також з найкращими побажаннями незабутніх студентських років звернулися до першокурсників представники випускових кафедр, заступник директора з наукової роботи  Державного підприємства Одеський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою, професор кафедри правових дисциплін, Голова Ради роботодавців ОІ МАУП   Михайло Кузнєцов.

Особливу атмосферу свята задала лауреат Всеукраїнського та Міжнародного фестивалю, володарка Гран-при, переможниця конкурсу Voice Maup 2020, студентка 3-го курсу спеціальності «Психологія» Віолетта Шепелєва, яка виконала пісню «Україна – це моя земля».

Головним сюрпризом для першокурсників стали подарунки вiд адмiнiстрацii Одеського iнституту у вигляді рюкзакiв, блокнотів та ручок з емблемою МАУП та книга вiд Георгія Щокiна - засновника та Голови Наглядової ради Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП), відомого українського вченого та організатора інноваційної освіти.

Тож в щасливу дорогу, першокурсники.

У вас почалася нова захоплююча подорож, а це завжди цікаві знайомства та нові емоції.

Щасти вам! В добрий час!