Посвята першокурсників у студенти

Посвята першокурсників у студенти

20 Sep 2018

31 серпня 2018 р. в Одеському інституті ПрАТ «ВНЗ «МАУП» відбулося свято, присвячене першокурсникам. З самого ранку на подвір’ї Інституту було весело, лунала музика, очі першокурсників радісно світились у передчутті особливої події в їхньому житті…

Пролунав Гімн України та Гімн МАУП, після чого студентів і гостей, батьків першокурсників щиро привітала в. о. директора Інституту професор МКА    Каракасіді Олена Федорівна.

З привітальним словом до першокурсників звернувся начальник управління Державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру в Одеській області Кузнєцов Михайло Семенович, який побажав їм успіхів у навчанні та студентському житті, а майбутнім фахівцям з права – не стати корумпованими «чинушами», а оволодіти компетентностями правника нової генерації української інтелігенції, для якого гарантії прав і законних інтересів людини і юридичної особи – першочергове завдання. 
Для учасників свята лунали пісні у виконанні старшого викладача Марченка Володимира Леонтійовича і студентки Шалунової Анастасії, вірші і добрі слова тим, хто лише починає нове, студентське життя.

Від імені Студентської ради Інституту першокурсників привітав студент 3 курсу, заступник Голови Студентського науково-правового Клубу «ФЕМІДА», референт Юридичної клініки імені отамана Антона Головатого Арсеній Гаврилюк. Після його вітання він і студентка 4 курсу спеціальності «Фінанси» Мордванюк Анна вручили студентам 1 курсу символічний «Студентський квиток», посвятивши їх у студенти вищого навчального закладу.  

Студентське життя і шлях першокурсників до вершини знань почалися!