Проведення акції «Одягни блакитне»

Проведення акції «Одягни блакитне»

02 Apr 2021

Відповідно до плану роботи Психологічної служби Одеського інституту ПрАТ ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом», до Міжнародного дня поширення інформації про аутизм, було проведено  акцію «Одягни блакитне»  та онлайн-лекція для студентів факультету психології  «Методи роботи з дітьми, які мають розлади аутичного спектру (РАС)».
Під час проведення лекції: завідувач кафедри загальнонаукових, соціальних та  поведінкових дисциплін Асєєва Ю.О. розкрила загальну інформацію про  "розлад аутичного спектру", старший викладач кафедри  Бальбуза О.М. розповіла про ознаки аутизму,  раню діагностику дітей з ознаками аутизму,  основні напрями роботи практичного психолога з дітьми, шляхи взаємодії фахівців з батьками які виховують дітей з РАС та  методи альтернативної комунікації. На  практиці продемонструвала методи розвитку та корекції дітей з РАС. 
 Студенти отримали корисні знання та мали змогу стати ще на один крок ближче до обраної професії.
Викладачів та студентів всіх спеціальностей Одеського інституту МАУП долучитись до акції «Одягни блакитне»  зробивши фото у блакитному, та за результатами акції було створено відео ролик на підтримку дітей з аутизмом.