Проведення десятих щорічних Шевченківських читань

Проведення десятих щорічних Шевченківських читань

09 Mar 2021

В Одеському інституті МАУП відбулися Десяті щорічні Шевченківські читання, присвячені Шевченківським дням та 150-ти річчю з дня народження Лесі Українки.

Відкрили Шевченківські читання вступним словом кандидат історичних наук, доцент, професор МКА Л.Ф.Домбровська та кандидат історичних наук, професор МКА О.І.Домбровський з доповіддю «Т.Г. Шевченко – видатна постать України». 

Виступили також і викладачі Інституту: к.пс.н.,доцент Т.П.Рєпнова та доцент кафедри правових дисциплін О.А.Золотарьова, які декламували вірші, пісні та розповіли про творчий шлях письменника.

Студенти 1,2 курсів читали вірші Т.Г.Шевченка, крім того усі учасники заспівали "Реве та стогне Дніпр широкий". Також  демонструвались автопортрети і  малюнки Т.Г.Шевченка, учасники побачили перше видання Кобзаря 1840 року. 

Ніхто не залишився байдужим, бо поезія Тараса Шевченка є насправді світовим культурним явищем, що надихає читачів з усієї планети, адже геніальні рядки адресовані всьому людству і знаходять відгук у серцях.

Користуючись нагодою, заступник директора Ольга Рибак вручила Кубок переможця пісенного Конкурсу МАУП студентці 2 курсу спеціальності «Психологія» Шепелєвій Віолетті, з найкращими побажання нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій.