Проведення щорічної XVIII Міжнародної науково-практичної конференції

Проведення щорічної XVIII Міжнародної науково-практичної конференції

18 Nov 2022

17 листопада 2022 року в Одеському інституті МАУП відбулася щорічна XVIII Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми сучасного управління в соціально-економічних, гуманітарних та технічних системах", підготовлена Інститутом разом з ДУ "Інститут ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України". 

У конференції взяли участь 61 представник науковців, науково-педагогічних працівників, аспірантів, практиків, магістрантів і студентів з Одеси, Києва, Миколаєва, Полтави, Хмельницького, 7 докторів наук, 17 кандидатів наук з різних галузей знань. 

З особою теплотою учасники зустріли Артема Кривцова, радника міського голови Миколаєва - міста, яке захистило Одесу від вторгнення ворога. Артем Олегович виступив у пленумі з цікавою презентацією про роботу радників міського голови під час війни. У пленарному засіданні з презентацією також виступив д.е.н., професор, головний науковий співробітник Інституту ринку і економіко-екологічних досліджень НАН України Віктор Лисюк з аналізом стану і перспектив поствоєнного розвитку економіки країни. К.ю.н., доцент кафедри правових дисциплін Одеського інституту МАУП Людмила Перова розповіла про проблеми реформування ООН. 

Відбулися засідання двох секцій – «Актуальні проблеми адміністрування, економічні, логістичні і технічні проблеми управлінської діяльності»; «Політико-правові, історичні, психологічні, культурні та філософські аспекти управління». 

Конференція відбулася в змішаному форматі, пройшла на високому рівні, було багато актуальних запитань, обговорено практичні питання, що ще раз підтвердило бажання науковців обмінюватися думками та їхню зацікавленість проблемою діалогу. Організатори конференції подякували учасникам, які в важких умовах вимкнення електроенергії знайшли можливість активно і цікаво виступити на конференції, взяти участь в широкій дискусії.

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!