Проведення заходів попередження та профілактики суїцидальної поведінки серед молоді

Проведення заходів попередження та профілактики суїцидальної поведінки серед молоді

04 Mar 2021

У зв`язку із новою хвилею розповсюдженості у соціальних мережах "груп смерті",  в Одеському інституті МАУП розпочато кафедрою загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін проведення заходів попередження та профілактики суїцидальної поведінки серед молоді.

Завідувачкою кафедри загальнонаукових, соціальних та поведінкових дисциплін, к.п.н., доцентом Асєєвою Ю.О. проведена відкрита лекція на тему: "Підлітковий суїцид та соціальні мережі", в рамках якої студентів ознайомлено із основними поняттями, розкрито мотиви, види та найголовніше вербальні, емоційні та поведінкові прояви суїцидальних задумів. 

Студентів ознайомлено із існуючими "групами смерті" та можливим виявленням ознак причетності до них однолітків.

Головою психологічної служби Одеського інституту МАУП Бальбузою О.М. організовано та проведено тренінгові заняття: "Життя - це найвища цінність".

На завершення навчального дня організовано та проведено для всіх студентів Одеського інституту МАУП акцію "Дерево життя" та "Мій життєвий ресурс".

Насичений день викликав безліч позитивних емоцій і залишив не лише позитивні враження, а і продукти творчої сумісної діяльності, які будуть нагадувати нам про цінність кожної особистості у цьому світі.