Виїзне заняття «Діяльність психолога-практика» для студентів спеціальності «Психологія»

Виїзне заняття «Діяльність психолога-практика» для студентів спеціальності «Психологія»

16 Sep 2022

Підготовка спеціалістів-психологів до практичної діяльності потребує цілеспрямованого формування вмінь та навичок, необхідних у практичній діяльності. З метою забезпечення професійної компетентності практичних психологів у сфері кваліфікованого надання психологічної допомоги старший викладач кафедри загальних, соціальних та поведінкових дисциплін Одеського інституту МАУП, доктор філософії в галузі психології (PhD) Олена Бальбуза провела виїзне заняття «Діяльність психолога-практика» для студентів 3-го курсу спеціальності «Психологія» в Одеському обласному ресурсному центрі підтримки інклюзивної освіти КЗВО «ОАНО ООР».

Підчас заняття студенти ознайомились з основними методами та техніками роботи з дітьми та дорослими. Дізнались про базові техніки роботи з глиною та воском, як метод гармонізації емоційного стану дітей та дорослих. Під час практики роботи з природніми матеріалами відчули корекційні та терапевтичні можливості методів арт-терапії.

Успішне оволодіння практичних навичок нашими студентами - це ще один крок у підготовці конкурентоспроможних фахівців, які відповідають потребам сучасного ринку праці.