Вітання з Днем знань та з професійним ювілеєм директора Інституту

Вітання з Днем знань та з професійним ювілеєм директора Інституту

01 Sep 2022

Вересень зустрічає нас Днем знань – святом освіти і науки! Одеський інститут МАУП щиро вітає усіх студентів, науково-педагогічних працівників з початком нового навчального року! Бажаємо всім миру та злагоди, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.

Особо приємно, що в цей день відзначає професійний ювілей з нагоди 20-річчя трудової діяльності в Одеському інституті  ПрАТ «ВНЗ «МАУП» директор Інституту, канд.наук з держ.управл., доц., док. філ. в гал. права, проф.МКА Олена Федорівна Каракасіді.

Шановна Олено Федорівно, прийміть сердечні вітання і найкращі побажання!

Висловлюємо Вам, високопрофесійному керівнику, знаному науковцю,  талановитому організатору, мудрому наставнику свою велику повагу.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку, невичерпної енергії, успішного здійснення задумів, підтримки друзів, злагоди та добробуту у Вашій оселі!
Найвищий професіоналізм, компетентність, багаторічний досвід дали Вам змогу досягти значних професійних успіхів, здобути шану та повагу серед колег і студентства.
Ми  пишаємося  тим, що нам випала можливість працювати з Вами й досягати разом професійних висот.
Нехай збуваються Ваші бажання і прагнення, збережеться все добре, що є у Вашому житті, а доля і надалі щедро обдаровує  мудрістю, енергією та натхненням!

Ми безмежно цінуємо Вашу людяність, порядність, щирість та раді нашій співпраці.

З великою повагою, Ваша інститутська родина.