Всеукраїнська науково-практична конференція

Всеукраїнська науково-практична конференція

15 May 2020

Відкрилась конференція вітальним словом директора Інституту, кандидата наук з державного управління, професора МКА Каракасіді Олени Федорівни. 
В конференції взяли участь 60 учасників з Одеси, Києва, Ізмаїла, економіст з США. В 4-х секціях конференції розглянуто проблеми розвитку науки в сфері менеджменту, права, психології, освіти, історії України, питання протидії корупції, кібербезпеки, національно-патріотичного виховання молоді. Секція 2 присвячена проблемам ринкової економіки, де, зокрема, показано 50-річний шлях наукових пошуків Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України. В конференції взяли участь доктори економічних наук, старші наукові співробітники Ольга Нікішина та Володимир Лисюк, доктор пед.наук, професор Ростислав Костенко, доктор наук з державного управління, професор Володимир Марущак, науковці ІПРЕЕД НАН України та науково-педагогічні працівники, аспіранти, студенти та магістранти Одеського інституту та Придунайської філії МАУП, ОРІДУ НАДУ,  ОНАХТ, ОНУ імені І.І.Мечникова, військовослужбовці з Києва та Білгород-Дністровського, практики. 
За матеріалами конференції видано збірник наукових праць до Дня науки України, з яким можна ознайомитись, як і з Програмою та списком учасників, на сайті Одеського інституту МАУП. 
Карантин науці не перепона!