Зустріч студентів та викладачів з батьками дітей з синдромом Дауна, з ОБО «Сонячні діти». Проведення флешмобу «LOTS OF SOCKS»

Зустріч  студентів та викладачів  з батьками дітей з синдромом Дауна, з ОБО «Сонячні діти».  Проведення флешмобу «LOTS OF SOCKS»

22 Mar 2021

Кожного року 21 березня відзначається Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Двадцять перший день третього місяця був обраний, щоб показати, що синдром Дауна пов'язаний з наявністю в клітинах людини 3-ї хромосоми в 21-ій парі. Як і у всьому світі, у рамках Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, в Одеському інституті ПрАТ ВНЗ «Міжрегіональна Академія управління персоналом» відбулась зустріч  студентів та викладачів  з батьками дітей з синдромом Дауна, з ОБО «Сонячні діти».  Захід проводився з метою  звернути увагу студентської молоді на проблеми людей з синдромом Дауна. 

Підчас зустрічі старший викладач кафедри загальнонаукових, соціальних та  поведінкових дисциплін Бальбуза О.М.  розповіла історичну довідку про відкриття Синдрому Дауна, про особливості розвитку дітей, студентки другого курсу спеціальності психології представили відомих у всьому світі людей з синдромом Дауна. Мати особливої дитини, Сагінадзе Сніжана, поділилась особливостями життя, коли в сім’ї виховується дитина з Синдромом Дауна.

Крім того було проведено флешмоб «LOTS OF SOCKS». Суть акції полягає в тому, що люди, які виражають толерантність і підтримку людям з синдромом Дауна, 21 березня надягають яскраві, непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми.

Захід пройшов яскраво, та дав змогу студентам та викладачам більше дізнатись про життя людей з синдромом Дауна, і про те що бути інакшим – це нормально!