Студенту

ЮРИДИЧНА КЛІНІКА

ОДЕСЬКОГО ІНСТИТУТУ ПрАТ «ВНЗ «МАУП»

ІМЕНІ ОТАМАНА АНТОНА ГОЛОВАТОГО

Юридична клініка імені отамана Антона Головатого Одеського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП» є навчально-практичним підрозділом. Діяльність Юридичної клініки є частиною навчального процесу. Мета роботи клініки – закріплення та поглиблення теоретичних знань студентів, які вони здобули при вивчені фахових навчальних дисциплін. Працюючи у Юридичній клініці, студенти отримують досвід і навички майбутньої професії «юрист». Студенти також проходять навчальну і виробничу практику на базі Клініки.

Юридична клініка працює з 2009 року. Керівництво здійсняє Правління ЮК під головуванням Голови Клініки. Ім`я Клініки обрано в зв’язку з тим, що наш ВУЗ підтримує козацькі традиції, Антон Головатий саме цими вулицями проходив з козаками; крім того, козаки завжди допомагали сиротам і вдовам, а Клініка безоплатно допомагає малозабезпеченим особам мікрорайону. В Клініці існує вимога, щоб кожний студент-консультант знав про діяльність Антона Головатого в Україні та в Одесі. Поруч на вулиці відкрито Музей козацтва, де є портрет А. Головатого.

Наша Юридична клініка надає безкоштовну правову юридичну допомогу з питань захисту конституційних прав і свобод громадян та організацій; цивільного, господарського, кримінального, житлового, сімейного, трудового, фінансового права, а також соціального і пенсійного забезпечення.

Консультантами Юридичної клініки є студенти старших курсів нашого Інституту, спеціальності Право, які надають правничу допомогу малозабезпеченим громадянам під керівництвом випускника Інституту спеціальності Право юриста Міщенка Сергія Вікторовича.

Складено графік  чергувань учасників Клініки студентів та керуючих викладачів. Щорічно в Клініку звертається приблизно 40-80 одеситів та мешканців області, в т.ч. зі складних, довготривалих питань. Роботу Клініки перевіряло облуправління юстиції, визнало її задовільною.


Графік роботи Клініки:

вівторок, четвер – з 12.00 до 14.00,

проте, зателефонувавши за вказаними телефонами чи записавшись на нашому сайті, Ви можете отримати правничу допомогу в будь-який день.

Отже, якщо ви потребуєте допомоги, звертайтесь до нашої Юридичної клініки імені отамана Антона Головатого за адресою: вул. Чорноморського козацтва, 19, м. Одеса, інд. 65003, 1 поверх, вхід з вулиці.

Контактні особи з цих питань:
Міщенко Сергій Вікторович – Голова Клініки – тел. 096-019-57-27

Александрова Карина Сергіївна - референт – тел. 066-692-16-31

 

Ласкаво просимо!